O nás

Poskytujeme komplexné služby v oblasti zdravotníckych pomôcok a bezbariérových prístupov.

Kto sme?

Spoločnosť STELLATOUR vznikla v roku 2005. V súčasnosti sa venujeme dovozu a servisu zdravotníckych pomôcok od belgického výrobcu zdravotníckych pomôcok Vermeiren a talianskeho výrobcu zdravotníckych pomôcok Moretti.

vermeiren moretti
Viac info o značkách

Moretti

Moretti Spa bola založená v roku 1976. Firma od svojho počiatku dodávala zdravotnícke pomôcky pre lekárne, lekárov, ortopédov a maloobchodníkov v nemocniciach. Vedomí si zmien na trhu firma Moretti vždy reagovala presne a primerane na potreby svojich klientov. Spoločnosť zamestnáva viac ako 60 vysokokvalifikovaných ľudí.

Vermeiren

Belgický výrobca vozíkov je významným producentom vo svete zdravotníckych pomôcok. Spoločnosť Vermeiren sa v priebehu rokov začala špecializovať na výrobu invalidných vozíkov, stoličiek, lôžok a iných zdravotníckych pomôcok, ktoré pomôžu pacientovi udržiavať komfort a mobilitu. Európske vývojové a dizajnérske tímy sú vybavené presnými špičkovými technológiami, ktoré prinášajú spoľahlivosť a kvalitu každého výrobku. Dnes má spoločnosť Vermeiren viac ako 750 zamestnancov a dováža zdravotnícke pomôcky do viac ako 45 krajín po celom svete.

pôsobíme na celom slovensku

Kde pôsobíme?

Naša spoločnosť STELLATOUR zabezpečuje bezplatný dovoz pomôcok pre zdravotne postihnutých v rámci celej Slovenskej republiky. Na zdravotnícke pomôcky poskytujeme záručný a pozáručný servis na odbornej úrovni.

Aké služby poskytujeme?

null

Zameranie pomôcky

Pri odbornom zameraní presne zistíme špecifikácie zariadenia a odhalíme prípadne úskalia.
null

Úpravy

Našim klientom poskytujeme aj následný servis alebo modifikácie nami dodaných zariadení.
null

Bezplatný dovoz

Zabezpečujeme bezplatný dovoz zdravotníckych pomôcok v rámci celej Slovenskej republiky.
null

Zapožičanie pomôcky

Počas servisu pomôcky ponúkame možnosť bezplatného zapožičania náhradnej zdravotnej pomôcky.
null

Inštalácia

Samozrejmosťou je profesionálna inštalácia s príslušným osvedčením pre montáž zdvíhacích zariadení.
null

Poradenstvo

Pravidelne sa zúčastňujeme na výstavách či konferenciách a získané vedomosti odovzdáme ďalej.

Záručný a pozáručný servis

Pre našich zákazníkov taktiež zabezpečujeme plnohodnotný záručný a pozáručný servis zdravotníckych pomôcok značky Vermeiren a Moretti. Prevažnú väčšinu servisných prác realizujeme priamo u zákazníka. Ak to náročnosť opráv nedovoľuje, zdravotnú pomôcku vyzdvihneme, opravíme a zdarma opät privezieme zákazníkovi. Počas servisu ponúkame možnosť zapožičania náhradnej zdravotnej pomôcky. Všetky tieto služby sú u nás samozrejme bezplatné!

Pravidelne sa vzdelávame a zúčastňujeme výstav a konferencií zameraných na zdravotnícke pomôcky pre hendikepovaných. Získané informácie potom implementujeme do našich riešení, rozširujeme portfólio a držíme krok s modernými technológiami.

Kladieme dôraz na poskytnutie zdravotnej starostlivosti a nie na províziu. Je to našou úprimnou povinnosťou podľa nášho najlepšieho vedomia a svedomia.