Spolupráca s lekármi

Hlavným benefitom pre lekára je spokojne vybavený pacient

Každoročne sa zúčastňujeme rehabilitačných konferencií, ktoré sú spojené s výstavou zdravotníckych pomôcok. Stretávame sa tam s približne 150 rehabilitačnými lekármi, ktorým osobne predstavíme našu ponuku a predvedieme jednotlivé pomôcky. V prípade záujmu si s lekárom dohodneme osobné stretnutie, na ktorom podrobne preberieme všetky pomôcky, ich výhody a prednosti.

Spolupracujeme hlavne s rehabilitačnými lekármi, ortopédmi a chirurgami. Títo lekári veľmi oceňujú, keď pacient odchádza z ich ordinácie s pocitom spokojnosti a profesionality. Práve preto garantujeme to, že nami dodávané predpisované zdravotnícke pomôcky sú naozaj kvalitné. Všetky tieto a rovnako aj ďalšie benefity vyplývajúce zo spolupráce s nami Vám radi predstavíme osobne.

reharce medica dusseldrof výstava

Taktiež sa každoročne zúčastňujeme 2 svetových výstav zdravotníckych pomôcok REHA-CARE a MEDICA v Dusseldorfe. Tam vyberáme tie najzaujímavejšie novinky a potom ich implementujeme na náš trh. Je to skvelý zdroj nových informácii, o ktoré sa ďalej delíme aj s našimi klientmi – lekármi.

S našimi obchodnými partnermi sa stretávame aj na výstave SLOVMEDICA v Inchebe, odkiaľ sme si priniesli viaceré ocenenia Zlatá Incheba za produkty, ktoré distribuujeme.

Dohodnite si osobné stretnutie

Poskytujeme kvalitné zdravotnícke pomôcky od renomovaných výrobcov spolu s poradenstvom, inštaláciou, záručným aj pozáručným servisom. Dohodnite si s nami osobné stretnutie, na ktorom podrobne preberieme všetky pomôcky, ich výhody a prednosti. Zaujímajú vás bližšie podmienky spolupráce s nami?